Başkanın Mesajı

Aras Holding Yönetim Kurulu Başkanı

Değerli müşterilerimiz, iş ortaklarımız ve kıymetli çalışanlarımız;

Şirketimiz Aras Holding'in ilk temeli, 1979 yılında rahmetli babam Celal Aras'ın ülke ekonomisine ciddi katkı sunmak ve Türkiye'nin en itibarlı kuruluşlarından biri olmak hayali ve hedefiyle atıldı.

Celal Aras eğitici bir liderdi. Henüz 20'lerinde bile değildi Aras Holding'in ilk temelini atarken ve 50 yıl gibi kısacık bir zaman aralığında neler başarılabileceğini gösterdi hepimize.

Bize ondan kalan öncelikle gururdur ve devraldığımız mirası geleceğe taşımak en büyük hedefimiz olmuştur.

Bu güne geldiğimizde Aras Holding, bir yandan yeni yatırımlarını planlarken, bir yandan da yaptığı yatırımların meyvelerini toplamaya devam etmektedir.

Geride bıraktığımız tüm zorluklara rağmen, özverili çalışanlarımız sayesinde, grubumuz yeni başarılara yol almaktadır. Kargo, kurye, lojistik, catering, akaryakıt ve bilişim alanlarında faaliyet gösteren şirketlerimizle Türkiye için katma değer yaratmaya devam ediyoruz.

Gelecek için temennimiz; savaşın ve terörün son bulduğu, demokrasinin ve evrensel değerlerin hakim olduğu, eğitim başta olmak üzere, her alanda ihtiyaç duyulan reformların hız kazandığı, çağdaş medeniyet normlarına daha çok yaklaştığımız ve her zorluğun üstesinden birlikte gelmemizdir.

Bizler bu temennilerin gerçek olması adına, her zaman olduğu gibi, çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz.

Aras Holding olarak, bugüne kadar ortaya koyduğumuz başarılı sonuçlara katkılarından dolayı tüm müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve çalışanlarımıza teşekkür ediyorum.


Barış Baran Aras
Yönetim Kurulu Başkanı