Başkanın Mesajı

Aras Holding Yönetim Kurulu Başkanı

Değerli çalışma arkadaşlarım ve iş ortaklarımız,

Kurulduğumuz günden bugüne kadar hep daha iyi olmak, hep daha iyi hizmet vermek için tüm gücümüzle çalıştık. Geldiğimiz noktada gururla görüyorum ki, belirlediğimiz hedefleri tüm çalışanlarımız en az benim kadar benimsemiş ve gösterdiğimiz çaba ile holdingimiz Türkiye’nin sayılı kurumları arasındaki yerini sağlamlaştırmaya devam ediyor.

Benimsediğimiz değerler, sahip olduğumuz ilkeler ve kurum kültürümüz ile günün değişen koşullarına hızla adapte oluyoruz. Eğitim ve teknoloji yatırımlarımızı arttıracağımız, müşterilerimizle olan iletişimimizi ve kalite kriterlerimizi üst seviyelere taşıyacağımız, ülkemiz için fayda sağlayacak girişimlere ve yatırımlara devam edeceğimiz bu dönemde en büyük gücümüz, çalışma arkadaşlarımızın işlerine gösterdikleri saygı ve en iyiyi yapmak için verdikleri emektir.

Güven kelimesi ile özdeşleşen markamız, etik değerlere olan bağlılığımız ve sunduğumuz kalitenin sürekliliği ile müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya devam edeceğiz. Bunun için bir bütün olarak, tüm çalışanlarımız ve çözüm ortaklarımız ile azami çabayı göstereceğimize emin olabilirsiniz.

“Kaliteli Hizmet ve Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” ilkemiz ve bu ilkeye bağlı özverili çalışanlarımız sayesinde lojistik, kurye, catering, akaryakıt ve bilişim alanlarında faaliyet gösteren şirketlerimiz ile ülkemiz için katma değer yaratmaya devam edeceğimize olan inancım sonsuzdur.

Sürdürülebilir büyüme stratejilerimiz ile faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde edindiğimiz başarılı konumları ileriye taşımaya kararlıyız. Elde ettiğimiz başarılı sonuçlara katkıda bulunan tüm paydaşlarımıza ve bizi tercih eden tüm müşterilerimize her zaman yanımızda olduğunuz için teşekkürlerimi sunuyorum.


Barış Baran Aras
Yönetim Kurulu Başkanı